لینک ها
خدمات الکترونیکی
آلبوم تصاویر
پیوندها
آمار بازدید از سایت

معرفی مؤسسه آموزش عالی فخرالدین اسعد گرگانی


معرفي :

مؤسسه آموزش عالي فخرالدین اسعد گرگانی درسال 1387 با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري فعاليت خود در رشته های برق قدرت ، الکترونیک ، مخابرات ، فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) ، نرم افزار کامپیوتر و عمران دانشجو می پذیرد.
اين مؤسسه دريکي از بهترين نقطه هاي شهر گرگان ( خیابان ولیعصر و شهرک شهریار ) واقع شده است و بناي آن به منظوراستفاده آموزشي و مطابق با استانداردها ساخته شده است،که داراي کلاسهاي درس، کارگاه هاي مختلف(کارگاه عمران و کارگاه کامپيوتر )، کتابخانه، سالن مطالعه، سايت کامپيوتر، سلف سرويس، بوفه، نمازخانه ... ميباشد.

رسالت :

دانشگاه به عنوان مغز متفکر جامعه يکي از ارکانهاي مهم توسعه، سازماندهي و بسيج امکانات و ظرفيت هاي کشور در جهت سهم ميهن مان در توليدات علمي جهان است که براستي يکي از مهمترين عوامل براي رسيدن به توسعه پايدار ميباشد. براي تحقق اين امر تربيت نيروي متخصص براي حضور در عرصه فعاليت هاي اقتصادي، اجتماعي و سياسي امري است ضروري که اين رسالت بر عهده آموزش عالي کشور است تا با تقويت نهضت نرم افزاري، ترويج پژوهش و کسب فنآوري نو، زمينه را براي افزايش توان رقابتي نخبگان کشور در عرصه بين المللي فراهم آورد.
مؤسسه آموزش عالي فخرالدین اسعد گرگانی، با هدف تربيت نيروي متخصص و توانمند و مبتکر تاسيس گرديد تا در جهت توسعه کشور عزيزمان سهمي هر چند کوچک داشته باشد. ان شاء الله

موسسه آموزش عالي فخرالدين اسعد گرگاني
گلستان، گرگان، ميدان شهرداری، بهشت ۲۳، خیابان وش۴، رودکی۲
تلفن تماس: ۳۲۳۵۷۰۶۴-۰۱۷
تلفكس: ۳۲۳۵۷۰۶۵-۰۱۷
سامانه پیامک موسسه: 2000032235030
http://www.fakhrodin-ag.ac.ir